Home Categories SET TUB LDRY 24X22X32-1/2IN
SET TUB LDRY 24X22X32-1/2IN
Add to Favorite
UPC:  874457009455
Share:
  • Description
  • Additional information
Description
PRODUCT OVERVIEW
Technoform Laundry Tub, Heavy-Duty, Basin Length: 24 in, Basin Width: 22 in, Basin Depth: 14-7/8 in, Polypropylene, Black, 32-1/2 in OAH, Includes: Legs and Hardware, does not include faucet
Description du français:
ENS CUVE LESSIVE 24 X 22 X 32-1/2 PO
Product Details
Basin Depth:
14-7/8 in
Basin Length:
24 in
Basin Width:
22 in
Color:
Black
Includes:
Legs and Hardware does not include faucet
Material:
Polypropylene
Overall Height:
32-1/2 in
Type:
Heavy-Duty
Features
  • Two integrated soap dishes and four legs designed to support two shelves
  • Single hole or 4 in center to center faucets can be mounted